Üç Harfliler


Mehmet Yuva

Mehmet Yuva

Okunma 27 Temmuz 2016, 09:37

ABD’yi merkezi üs olarak kullanan silah, uyuşturucu, pornografi ve terör cinlerinin Türkiye’de istihdam ettiği F-Terör Cinlerinin devlet ve toplumun tüm alanlarından temizlenmesi, ekonomik damarının, medya ayağının kesilmesi iyileşme yolunda önemli ama yeterli bir adım değil. Ergenekon, Balyoz ve daha nice kumpasların mağduru subaylara iade-i itibar verilmesi, tekrar önemli görevlere atanması doğru yönde bir adım ama yeterli değil.
Ordunun itibarına karşı başlatılan yıpratma kampanyalarına karşı erken önlem alınması ve ordu-millet sevgisinin korunması için zuhur eden söylemler önemli ama yeterli değil. Parti flamaları yerine meydanlarda sadece Türkiye bayrağı ile eylem yapmak ihtiyacımız olan birlik, beraberlik ve kardeşliğimiz için önemli ama yeterli değil. F-Cinin üstündeki Fena Cinleri deşifre etmek hayati önem arz ediyor ama yeterli değil. Rusya, İran ve Çin ile ilişkilerin düzene sokulması önemli ama yeterli değil.
Fena Üç Harflilerin cazibesi ve sihri altında kalanlar istifa edip İyi Cinler Enstitüsünde şifa seansları altına alınmalı. Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın’ın, The Wall Street Journal ceridesinin iddiasına binaen, Binali Yıldırım Hükümetinin bazı bakanları, milletvekilleri ve hükümete yakın medyanın darbenin arkasında ABD’yi görmelerini desteklemediğini söylediğini yazmış. Hükümete yakın medyanın, terör örgütünün planladığı darbeyi ABD’nin eski genelkurmay başkan yardımcısı dört yıldızlı General John F. Campbell’in İncirlik üssü’nden idare ettiği, kalkışmaya katılan subaylara para aktardığı iddiası var. Sözcü Kalın, bu açıklamaları, “olayın yaşandığı anda zuhur eden duygusal” tepkiler olarak izah etmiş.
Fena Üç Harflilerin büyüsü ve gaflet iksiri altında yaşayan ve en nihayet, “bana ahmak diyebilirsiniz silahlı terör örgütünün Fethullahçı olduğunu o gece (darbe gecesi) öğrendim” diyen Bülent Arınç acilen Ahmak Cinleri Tedavi Rasathanesi’nde koruma altına alınmalı.
Fena Üç Harflilerin büyüsü altında Rus savaş uçağını düşüren pilot cinlere ‘emri ben verdim’ diye haykıran, Dışişleri konutunda MİT Müsteşarı Hakan Fidan, her hal ve şartta makamını koruyan her yerde hazır ve nazır Feridun Sinirlioğlu ve Genel Kurmay 2.ci Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile “Suriye’ye dört adam gönderir 8 füze attırırız” savaşı oynayan eski Sadrazam Ahmet Bin Davud’a, Hakan Fidan’a, Feridun Sinirlioğlu’na giren fena Üç harfliler çıktı mı, yoksa halen içinde mi tespit edilmeli.
Fena Üç Harflilerin çarptığı Suudi burslu, İngiliz Kraliyet ödüllü, eski ABD Dışişleri Bakanı Colin Powell ile hükümetten halktan habersiz gizli anlaşmalar yapan Abdullah Gül’e de Bin Davut gibi üfürüğü güçlü bir cinci hoca acilen müdahale etmeli.
Her fırsatta Fena Cinlerin başı olan Pennsylvania’ya Selamun Alaykum Ya Eyyuha el-Cin diyen, Fena Üç Harflilerin istediği her şeyi veren Erdoğan’a gelince: İhanet ettiler söylemi sorunludur. Ne yani İhanet etmeselerdi, sizi hedef tahtasına koymasalardı aynı tas aynı hamam deyip fena Üç Harflileri baş tacı etmeye devam mı edecektiniz? Her musibette hayır vardır deyiniz. Hatalardan ders almak, özür dilemek, hesap vermek erdemliktir. Ülke ve millet size bunu yapmanız için tarihi bir fırsat sundu. Bunu iyi değerlendirin.
“Allah tövbe edenleri affeder yeter ki tövbesinde samimi olsun” ve ülkenin milletin bölgenin birliği, kardeşliği, laik-hukuk değerlerine karşı olmasın. Fena Cinler ve daha kırmızı üstleri, daha önce irdelediğimiz onlarca sebepten dolayı, raydan çıkan Erdoğan’ı çok kötü vurmak istediler. Seni biz getirdik biz götürürüz diyenlere karşı, siz getirdiniz ama size yedirmeyeceğiz, onun üzerinden Türkiye’yi size köle yapmayacağız diyen iyi Cinler devreye girerek kalkan oldu ve Erdoğan’ı kurtardı. Topçu kışlası, orduyu deyim yerindeyse Paşaya uygun tanzim etme ve daha nice yeni hatalarla eski cinleri farklı renklerde geri çağırmanın ülkeye hayrı olmaz.
Görünen odur ki Üç Harflinin güçlü üfürüğüne esir olmuş hükümetin içinde ve dışında halen kalmışlar var. Bunlar kafeslenen fena cinlerden daha tahripkâr ve daha sinsi. Fena Üç Harflilere ve baş kötü Cinlere dokunulmadan ve şişeye sokulup tıpanın ağzı kapatılmadan Türkiye’nin onlarca yıldır feleğinde debelendiği Siyonist-Atlantik Cin üçgeninden kopması kolay değil.
Aklınıza, vicdanınıza, adalet ve rahmet duygunuza bağlı kalmanızı tembih eden İyi Cinlerle kalın.
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.