Vatan Partisi'nin adayları

Vatan Partisi, 1 Kasım genel seçimlerine 85 seçim çevresinde 550 adayla girme kararı aldı. Seçime “Böyle gitmez, artık Vatan Partisi” sloganıyla giren Vatan Partisi, tüm milletvekili adaylarının evraklarını önceki gün Yüksek Seçim Kurulu’na teslim etti.

Vatan Partisi'nin adayları
20 Eylül 2015 Pazar 14:30

Haber Merkezi
Vatan Partisi, 1 Kasım genel seçimlerine 85 seçim çevresinde 550 adayla girme kararı aldı. Seçime “Böyle gitmez, artık Vatan Partisi” sloganıyla giren Vatan Partisi, tüm milletvekili adaylarının evraklarını önceki gün Yüksek Seçim Kurulu’na teslim etti. 7 Haziran milletvekili listesinde ufak değişiklikler yapılırken, listedeki gençlerin ve kadın adayların yoğunluğu korundu. TGB’nin genç kadrolarından Elif İlhamoğlu, Beyhan Yıldırım ve Yadigar Özen listede ilk sıralarda yer aldı. Ulusal Kanal’ın genç Program Müdürü Adnan Türkkan, 1 Kasım seçimine de Malatya 1. sıra adayı olarak girecek. İlk kadın orkestra şefi İnci Özdil ve eski TRT başspikeri Mehpare Çelik, Ankara 1. bölgeden aday gösterildi. Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcıları hukukçu Hasan Korkmazcan ile eski Çalışma Bakanı Yaşar Okuyan İstanbul’dan aday oldu.

ÖCALAN’I SORGULAYAN VE YARGILAYAN İSİMLER
Terörle mücadele eden önemli isimler listede yine ilk sıralarda yer aldı. Öcalan’ı sorgulayan komutan Emekli Albay Hasan Atilla Uğur Ankara 2. bölge 1 sıra, emekli Tuğgeneral Levent Ersöz de Burdur 1 sıra milletvekili adayı oldu. Öcalan’ı yargılayan emekli hakim Turgut Okyay ise Adana’da birinci sıradan aday gösterildi.
Silivri duvarlarını yıkan emekli Korgeneral İsmail Hakkı Pekin ile emekli Tümgeneral Beyazıt Karataş da aday oldu. Anayasa Mahkemesi önünde adalet nöbeti başlatan Balyoz davası avukatlarından Şule Nazlıoğlu Erol ile Vatan Partisi Genel Saymanı hukukçu Hüseyin Tugay Şen de adaylar arasında...

GAZETECİLER, İŞÇİLER
Ulusal Kanal program yapımcısı Hulki Cevizoğlu, Aydınlık gazetesi yazarı Şule Perinçek, Aydınlık gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yardımcısı Deniz Yıldırım’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda gazetecinin yanı sıra işçiler de ilk sıralardan listede yer aldı. İşçi önderlerinden madenci Sefa Köken İzmir 2. bölge adayı oldu.

VATAN PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TAM LİSTESİ

1-ADANA
MEHMET TURGUT OKYAY YARGITAY ONURSAL ÜYESİ, ZEYNEP SERAP BALTACI PSİKOLOG, HAYRETTİN ÇAVUŞOĞLU MALİ MÜŞAVİR, EMİNE COŞKUN SANAYİCİ, MUSTAFA MUHİTTİN ZEYNELOĞLU ECZACI, AYNUR YILDAR ECZACI, HÜSNÜ ÇANGA DOKTOR, AHMET NİHAT ATA AVUKAT, SADIK BORAL EMEKLİ, ZEKERİYA ÖCAL EMEKLİ ÖĞRETMEN, ABDURRAHİM KÖYLÜ EĞİTİMCİ, BEYSUN TANKUT İŞÇİ, SELMA GÜNDÜZALP EĞİTİMCİ, ÇAĞLAR BAĞLI İŞÇİ
2-ADIYAMAN
MUSTAFA KABARCIK SERBEST, AHMET SERKAN ÇELİKTEN ESNAF, SÜLEYMAN YURTSEVER ESNAF, MEHMET YILMAZ EMEKLİ, ARİF DOĞAN EMEKLİ

3-AFYON
HALİL ŞAHİN EĞİTİM MÜFETTİŞİ, ZİYA ÖZTÜRK EĞİTİMCİ, ERDOĞAN ÖZKARA SERBEST, HÜSEYİN KARANLIK GAZETECİ, ABDULLAH ÖZOĞUL SERBEST

4-AĞRI
ÖZAY GÖKÇE EMEKLİ, SİNAN ÖZKARA EMEKLİ, ABBAS BÜYÜK SERBEST, SELİM DOĞAN ZİRAAT MÜHENDİSİ

5- AKSARAY
ATİLLA KARAKOR EMEKLİ, ALİ MACUN SERBEST, HULUSİ ERBAŞ
SERBEST

6- AMASYA
SERDAR DEMİR TURİZİMCİ, MEHMET ERSOY ÖĞRETİM ÜYESİ, HACI
ŞENTÜRK E.HAVA ASTSUBAY

7- ANKARA-1
İSMAİL HAKKI PEKİN EMEKLİ KORGENERAL, ZEHRA İNCİ ÖZDİL ORKESTRA
ŞEFİ, MEHPARE FATMA ÇELİK TRT E. BAŞSPİKERİ, NUSRET
SENEM AVUKAT, HAMİT ZAFER KARS TIP DOKTORU, OSMAN YILMAZ
MATEMATİKÇİ, GÜLDANE PEKDOĞAN ÖĞRENCİ, HASAN FIRAT KAYAÖNÜ
AVUKAT EVREN MUMCU YÜKSEK İÇ MİMAR, FUNDA ÇAKAR
RESİM ÖĞRETMENİ, AHMET ŞAMİL AMAN EMEKLİ SUBAY, HASAN
DÜLGEROĞLU AVUKAT, YALÇIN MIHÇI SANATÇI, NAZIM YARDIM FELSEFE
ÖĞRETMENİ, BAHAR MİETTİNEN SERBEST, AYSAN CANVER EM.
İÇİŞLERİ UZMAN MEMURU ABDULLAH GÖKALP ÇİFTÇİOĞLU İKTİ-
SATÇI MEHMET ÜNÜVAR İŞLETMECİ

ANKARA-2
HASAN ATİLLA UĞUR EMEKLİ ALBAY, ŞULE EROL AVUKAT, SERHAN
BOLLUK DOKTOR, ERTEN ACIR MAKİNE TEKNİSYENİ, ŞENAY
KOÇYİĞİT FİZİKÇİ, ŞEN YAZGAN DİŞ HEKİMİ, SAMİ ÖZDİL ZANAATKAR,
CEZMİ NACİ EREN İNŞAAT MÜHENDİSİ, DİLEK PAKSOY GAZETECİ,
MEHMET VAROL İŞÇİ, AYFER ULUŞAN SERBEST, NESRİN
BÖLEK ESNAF, CANTÜRK AYPAR EMEKLİ SUBAY, AYŞE SİBEL ÖZÇAĞATAY
DİŞ HEKİMİ

8- ANTALYA
GÜNAY KUTLU EMEKLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ, GÜLSER TÜRKELİ EMEKLİ NOTER, RAUF ERGÜN ELEKTRİK TEKNİSYENİ, HATİCE MUTLUGÜN ÖZTURAN İÇ MİMAR, NİHAL KÜPELİ ZİRAAT MÜH., AHMET SORKUÇ ESNAF, ŞERAFETTİN KILINÇER TIP DOKTORU, SAKİNE SAYGIN EM. KAMU YÖNETİCİ, MUSTAFA ÇOBAN TURİZMCİ, VELİ AKKUŞ EM. EMNİYET MENSUBU, TAHİR SERTKAYA YÖNETİCİ, OĞUZ KARABAYIR SERBEST, NURAN MENTEŞ MÜZİSYEN, OSMAN YILMAZ TURİST REHBERİ

9- ARDAHAN
ERDAL UYGUR ESNAF, ERCAN KAMİLOĞLU SERBEST

10- ARTVİN
AYNUR YALÇIN SERBEST, YUSUF VAYİÇ SERBEST

11- AYDIN
SEMİH EGESOY EMEKLİ ALBAY, FATMA SİBEL ARSLANTÜRK ECZACI, BİLNUR ŞUVAK DİŞ HEKİMİ, BERRİN ARSLAN MÜHENDİS, SANİYE DUMAN SERBEST, ZEKİ GÜRSOY SERBEST, BİLAL SARIKAYA

12- BALIKESİR
BEYAZIT KARATAŞ EMEKLİ TÜMGENERAL, HÜR DOĞAN ORMANCI MÜHENDİS, SERDAR GÜRSES ÇİFTÇİ, SALİH ORAL ÖVÜÇ İŞLETMECİ, MERAL ALAN İŞLETMECİ, NAZIM ATAY EMEKLİ ASTSUBAY, HALİT ÇATAK EMEKLİ, HASAN METİN PINARBAŞI EMEKLİ BANKACI

13- BARTIN
FATMA GÜL ARSLAN SERBEST, BİRSEN AYAROĞLU SERBEST

14- BATMAN
BAYRAM YURTÇİÇEK EĞİTİMCİ, ALİŞAN GÜRS SERBEST, GÜNAYDIN ÜNAL EMEKLİ, HASAN YILDIZ EĞİTİMCİ

15- BAYBURT
AYŞİN TATOĞLU EMEKLİ, NADİDE ZEHRA ÖZTÜRK EV HANIMI

16- BİLECİK
FERİDUN AYNUR EMEKLİ, HASAN ÖZKAN ESNAF

17- BİNGÖL
ÖMER BAKAL ORMAN MÜHENDİSİ, KADİR MUM EMEKLİ İŞÇİ, KAZİP KOYUN EMEKLİ İŞÇİ

18- BİTLİS
MURAT DEREŞ MUHASEBECİ, İHSAN YENİGELEN ESNAF, HAZİM CEM ERİŞTİRENOĞLU MÜHENDİS

19- BOLU
İSMET ÖZER EMEKLİ ASTSUBAY, KAZIM KESMEN EMEKLİ KURMAY ALBAY, CELAL ERSOY İŞLETMECİ

20- BURDUR
LEVENT ERSÖZ EMEKLİ TUĞGENERAL, İBRAHİM KILINÇ EĞİTİMCİ, SEÇİM ÇAKMAK EV HANIMI

21- BURSA
SEZAİ OKAY ÜST DÜZEY YÖNETİCİ, ŞEREF AKGÜN ESNAF, AYHAN CANBAZ MAKİNE TEKNİKERİ, SEMRA YILMAZ EMEKLİ BANKACI, ÖMER ÖZDEMİR İKTİSATÇI, MUSTAFA ENVER YILMAZ MÜHENDİS, ORHAN BİLGİLİ MÜHENDİS, ERDAL ATAERKİL MÜHENDİS, ARZU BİTİRGİÇ İŞÇİ, SÜLEYMAN YURDDAŞER ZİRAAT Y. MÜHENDİSİ, ENVER CAMCI MEDİKAL DANIŞMAN, SONER KARDEŞ SERBEST, CUMA ÇİMEN SERBEST, ENVER SARAÇOĞLU E.ALBAY, İSMAİL TIKIR DIŞ TİCARET UZMANI, SALİH ALTIPARMAK SERBEST, SABRİ BALABAN SERBEST, FETHİ KARADENİZ EĞİTİMCİ

22- ÇANAKKALE
LEVENT KURŞUN ESNAF, CANDAN KOZANLI ARKEOLOG, NECMİ KORKMAZ SERBEST, TÜLAY MESTCİ SERBEST

23- ÇANKIRI
ORHAN TOKAR MİMAR, MEHMET ÇOBANOĞLU EM. ÖĞRETMEN

24- ÇORUM
MURAT BURHANOĞLU DOKTOR, ESENGÜL DEMİRKAZIK EV HANIMI,
KEMAL BÖREKÇİ İŞÇİ, VOLKAN GÜNTÜRKÜN SERBEST

25- DENİZLİ
MUSTAFA GÜLEÇ EĞİTİMCİ, YADİGAR ÖZEN ÖĞRENCİ, UFUK ABALIOĞLU
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ, FÜSUN ÖZÇELİK EĞİTİMCİ, İBRAHİM
CÜNEYT DOĞAN SERBEST, MEHMET GİTAL EĞİTİMCİ, MAHMUT
PAK SERBEST

26- DİYARBAKIR
MUSTAFA PAMUKOĞLU İKTİSATÇI, ŞAHİN ÖZTEKİN SERBEST, EDVAN KENGİL EMEKLİ ASKER, GÖNÜL GÜÇLÜ YURTÇİÇEK EMEKLİ, MÜZEYYEN MİHALİOĞLU SERBEST, SANİYA ÜSTÜNDAĞ EV HANIMI, GAZİ ŞİMŞEK GAZETECİ, MUSTAFA ODABAŞI EMEKLİ, SİBEL KOÇ GÜVEN ARKEOLOG, ALİ YAĞRI SERBEST, ETHEM ÜLEN EMEKLİ ASTSUBAY

27- DÜZCE
MEHMET KAÇAR TIP DOKTORU, SERAP NAZ BAŞAR EMEKLİ, RUHSAR UYSAL BANKACI

28- EDİRNE
ŞÜKRÜ ÖZER İNŞAAT MÜHENDİSİ, CELİL LEVENT ÖZCAN EMEKLİ SUBAY, FATMA MÜZEYYEN OKYAY İKTİSATÇI

29- ELAZIĞ
MEHMET İZGİ EMEKLİ TEKNİSYEN, HATİCE KARA EV HANIMI, İSMET SEVİM SERBEST, SUAT ÖZÇELİK SERBEST

30- ERZİNCAN
KAYA ÇETECİOĞLU EMEKLİ, BAHADIR FATİH KIZILTAN E. BANKACI

31- ERZURUM
HİKMET CEYLAN AVUKAT, NEDİM GÜLTEKİN EMEKLİ, OĞUZ KARLIBEL ÇİFTÇİ, TEOMAN ALVER GAZETECİ, BÜLENT TURAN SERBEST, RUHİ ALPER SERBEST

32- ESKİŞEHİR
TEMEL ARAS İKTİSATÇI, AYŞE DUST EV HANIMI, RAİF EŞKİNAT ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ, DANİŞ SOYKAL İKTİSATÇI, YAVUZ MANSUR AKYOL MAKİNE MÜHENDİSİ, AHMET KARATEPE EĞİTİMCİ

33- GAZİANTEP
MEHMET BEDRİ GÜLTEKİN İKTİSATÇI, HÜSEYİN KAYAŞ ELEKTRONİK MÜHENDİSİ, TÜLAY İYİEKİCİ EV HANIMI, LEYLA DAL EV HANIMI, SEYYALE ERGÜN MUHASEBECİ, ABBAS DEĞERLİ SERBEST, MEHMET ALİ ARICI SERBEST, MEHMET KELEŞ SERBEST, HASAN DELER İŞÇİ, HÜSEYİN ÖZ EMEKLİ, AHMET KURT SERBEST, ZAHİDE ESENDEMİR EĞİTİMCİ

34- GİRESUN
FATMA TACAL HEMŞİRE, NURCAN KAYIŞ AVUKAT, ABDULLAH DURMUŞ EĞİTİMCİ, SELİM ÇELEBİOĞLU MALİ MÜŞAVİR

35- GÜMÜŞHANE
AHMET GÜRSOY KAYAALP SERBEST, YAŞAR TÜLÜŞ KİMYACI

36- HAKKARİ
YUSUF ARIKANOĞLU EMEKLİ, SAKİNE DURGUN İŞÇİ, VEYSEL KÖSEER EMEKLİ

37- HATAY
MEDİNE PINAR YÖRENÇ MİMAR, ALİ KARADAŞ EĞİTİMCİ, FATMA KELTUŞ EĞİTİMCİ, İBRAHİM BEDİR EĞİTİMCİ, LEYLA ERK EV HANIMI, SÜLEYMAN DURAL EMEKLİ, DİLBER BAYSOY EV HANIMI, BEHRUZ BÜYÜKAŞIK ESNAF, SÜLEYMAN REYHANİ ESNAF, GÖNÜL GÖKKAN KUAFÖR

38- IĞDIR
EKREM ÇATAK SERBEST, İLYAS BULDUK İŞÇİ

39- ISPARTA
İBRAHİM PERÇİN EĞİTİMCİ, TURAN CANITEZ EMEKLİ ÖĞRETMEN, AHMET ÇETİNKAYA İŞÇİ, MESUT ÖZLÜK ELEKTRİK TEKNİKERİ

40- MERSİN
YILMAZ AKSOY DOKTOR, LERZAN ÖZGENÇ İKTİSATÇI, ŞÜKRAN AKAL EĞİTİMCİ, SEDAT KOCA ESNAF, LEMAN KANLIOĞLU İŞLETMECİ, HURİYE GÖKGÜL EMEKLİ, ALİ KALAN EMEKLİ NOTER, FERRUH YALÇIN SERBEST, ENVER EĞİN İŞLETMECİ, FATİH BEKTAŞ VETERİNER, VELİ MULLA ÖZEL SERBEST

41- İSTANBUL-1
DOĞU PERİNÇEK HUKUKÇU, CENAP YENER DİŞ HEKİMİ, GÜNİZİ DİZDAR AVUKAT, TURHAN ÖZLÜ ULUSAL KANAL GENEL MÜDÜRÜ, HASAN ATAMAN YILDIRIM BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ, AYLA AYSAL EV HANIMI, YÜCEL ERDENER ZİRAAT MÜH., AHMET MELİH GÖNENÇ DANIŞMAN, NUR MELİKE AKBAŞ KALİTE GÜVENCE UZMANI, JALE YANILMAZ PSİKOLOJİK DANIŞMAN, MEHMET BİRECİK MAKİNA MÜHENDİSİ, BURÇİN FEVZİ YÜCER İNŞAAT MÜHENDİSİ, NALAN ERCAN IŞIKLI REKLAMCI, MUSTAFA BAHİR BİLGE İNŞAAT MÜHENDİSİ, AYTEN GÖÇMEN KİMYA MÜHENDİSİ, NURAY ÜZÜMCÜ EMEKLİ, SEYİN KILIÇ MÜHENDİS, MEHMET ÇINAR ÇETİNKAYA ELEKTRİK MÜHENDİSİ, HÜSEYİN YÜZÜGÜZEL SERBEST, KEMAL AKMAN EMEKLİ SENDİKACI, UĞUR ÇETİNKAYA KİMYA MÜHENDİSİ, SAİME FÜSUNGÜL EREN EMEKLİ ESNAF, GÜZİN BAŞ SERBEST, ERDAL GÜMÜŞ MİMAR, JALE ATAÇ İŞLETME, ŞÜKRAN ULUSOY EMEKLİ KUAFÖR, FUAT YILDIZ DEKORATÖR, SEVİL TUNCER SERBEST, ADEM KIZILKAYA İŞLETME, MUSTAFA REŞİT BAŞBAY SERBEST, FATMA ÇÖREKÇİ SERBEST

İSTANBUL-2
HASAN KORKMAZCAN HUKUKÇU, SONER POLAT EMEKLİ AMİRAL, ELİF İLHAMOĞLU SİYASET BİLİMCİ, YALÇIN BÜYÜKDAĞLI MİMAR, ÖZDEN GÖNÜL ECZACI, KEMAL İNEBOLU AVUKAT, FATMA HURİSER SARIUÇAK EMEKLİ, ADVİYE BİLGİN BAL RESSAM, ŞEREF AVSEREN SERBEST, HASAN ORTATEPE KİMYA TEKNİSYENİ, VEDAT ÇETİNKAYA SES SANATÇISI, DEMİRTAŞ MAĞDEN DEKORATÖR, EMİN ALGÜN EĞİTMEN, OĞUZ GÜVEN MÜZİSYEN, MEHMET SABAHATTİN BAYRAKDAR EMEKLİ SUBAY, TURGAY TARIK DAĞLIOĞLU MADEN MÜH., SEYİN SÜRÜCÜ SERBEST, KADİR BÜLENT ÖNAL İKTİSATÇI, SELMA EGESOY EĞİTİMCİ, SEMRA DEMİR EMEKLİ, AYHAN İLHAN İKTİSATÇI, AHMET GÖKTAŞ SİGORTACI, İBRAHİM DEMİRCAN TEKNİKER, ERDOĞAN SARI MÜTEAHHİT, TUNÇER SÖKMEN KİMYA MÜH., BAHRİ GÜNER EMEKLİ TEKNİKER

İSTANBUL-3
YAŞAR OKUYAN ESKİ ÇALIŞMA BAKANI, ERKAN ÖNSEL ECZACI, SERDAR ÜSKÜPLÜ İŞADAMI, MEHMET DENİZ YILDIRIM GAZETECİ, MERDAN ASLAN EMEKLİ, ATAY VAHAPOĞLU SERBEST, ADİL ADALET HACIÖMEROĞLU EMEKLİ ÖĞRETMEN, MEHMET ORHAN ŞENOĞLU MİMAR, GÜRSEL KARATAŞ EĞİTİMCİ, ŞADUMAN ÇAĞLAR EMEKLİ İŞÇİ, LEYLA KAZANCI SERBEST, MEHMET YALÇINKAYALAR SERBEST, ŞEMSETTİN KURNAZ İKTİSATÇI, ALİ FAHRİ ALTUNELİ SERBEST, CANAN ŞENTÜRK EMEKLİ MODELİST, CEMİLE EKEN EV HANIMI, UĞUZ AVİNAL EMEKLİ, YAVUZ AYKUT ERİŞ MALİ MÜŞAVİR, OSMAN KILIÇ EMEKLİ, ENVER GEDİKOĞLU AŞÇI, AHMET OKTAY YİRMİBEŞOĞLU SERBEST, ABDULLAH TÜRK SERBEST, KENAN CENGİZ İDARECİ, ŞÜKRÜ SEZER ELEKTRİKÇİ, YILMAZ ERSEZER SERBEST, IRMAK METE GAZETECİ, ÖZLEM TANRIKULU MUHASEBECİ,
BÜLENT TOPÇİ İŞLETME, ŞEREF KAPTAN EMEKLİ, MUSTAFA KORUCU İŞÇİ, YAKUP KILIÇKAPLAN EMEKLİ

42- İZMİR-1
TURAN KARAKAŞ AVUKAT, HÜSEYİN TUGAY ŞEN AVUKAT, HÜLYA YARBUZ ECZACI, HÜSEYİN ENİS DİNÇEROĞLU AVUKAT, FAİK BAHAR İŞÇİ, HAYATİ ÖZCAN GAZETECİ, AYTEN ERYILMAZ DOKTOR, AYLA TÜRKMEN EĞİTİMCİ, NURTEN SUNNA MUHASEBE, HÜRMÜZ ARSLANTÜRK EMEKLİ, SABAHAT KILIÇ EMEKLİ, HÜLYA ÖZCAN SERBEST, KAĞAN SOYDAN KAĞAN SERBEST
İZMİR-2
MUSTAFA HULKİ CEVİZOĞLU GAZETECİ, HACER ŞULE PERİNÇEK GAZETECİ, PINAR GÜL MALİ MÜŞAVİR, SEFA KÖKEN İŞÇİ, HÜSEYİN ERDOĞAN TİYATROCU, SEDAT GÜVEN İKTİSATÇI, MEHMET TARIK AKTUĞ SERBEST, ZARİFE OK MÜHENDİS, NEVİN ODABAŞ AVUKAT, BÜLENT ŞAHİN MÜHENDİS, DERYA SAK HUKUKÇU, GÜLBİZ PEKDİKER EĞİTİMCİ, MURAT CANAN BAHADIR MÜHENDİS

43- KAHRAMANMARAŞ
CAFER SİNCER EĞİTİMCİ, NEBAHAT KHOSRA HOSSEINI GHADİM EV KADINI, DURDU YILDIZ İŞADAMI, SALMAN YAŞDAL SERBEST, ÜNAL ÇAĞLI BÜRO YÖNETİMİ, SIDDIK KIZMAZ SERBEST, MUSTAFA YARAŞIR İŞÇİ, YEMLİHA TAŞYÜREK SERBEST

44- KARABÜK
MUSTAFA EROL SERBEST, ENGİN ŞENCAN İŞÇİ

45- KARAMAN
YÜCEL BAĞIRGAN MÜH., BAYRAM ÜNLÜER MAK. MÜH.

46- KARS
CELAL TOK EMEKLİ, BİNNUR ZUHAT YOKUŞ UZUN AVUKAT, TAHSİN ÖLÇER SERBEST

47- KASTAMONU
EROL BÜYÜKBAYRAMOĞLU SERBEST, HÜSEYİN DOĞAN SERBEST, HASAN ÇİFTÇİ SERBEST

48- KAYSERİ
EYÜP SELAHATTİN KARAKAŞ ESKİ REKTÖR, MEHMET CANBULAN ECZACI, ERSİN BALKAYA MAKİNE MÜHENDİSİ, LEYLA ÖZHAN SERBEST, KAMİL ALBAYRAK ÖĞRENCİ, BEYHAN YILDIRIM SOSYOLOG, HASAN BEKER İŞÇİ, MEHMET ONAYLI SATIŞ/PAZARLAMA, ŞERİFE ÇAĞLAYAN EMEKLİ

49- KIRKLARELİ
NURİYE ÜSTÜNDAĞ EĞİTİMCİ, AHMET BİLGİN SERBEST, ŞENAY AKINCIOĞLU İŞÇİ

50- KIRIKKALE
NEZİH GÜLŞEN MÜHENDİS, HASAN ŞENSES SERBEST, HASAN KILIÇASLAN EĞİTİMCİ

51- KIRŞEHİR
İLKER ÖZKAMALI EĞİTİMCİ, RAMAZAN KAMANLIOĞLU EMEKLİ

52- KİLİS
İRFAN MÜLHİM EMEKLİ, MUSTAFA ASEFLER EMEKLİ

53- KOCAELİ
GÖKHAN ONATER İKTİSATÇI, AYŞEN TANRIKULU ESNAF, SEDAT KIŞLA SERBEST, KADİR DOĞAN ÇİFTÇİ, ÖMER FARUK BAYKAL EMEKLİ ASKER, DİLEK YALINAY PAZARLAMACI, ORHAN KADIOĞLU MİMAR, MEHMET KEMAL BORAN EMEKLİ SUBAY, BİNNUR AYHAN İKTİSATÇI, RECAİ ALKAN E.DENİZ SUBAYI, MUSTAFA CERİT SERBEST

54- KONYA
MEHMET CENGİZ AVUKAT, KAZIM KOÇER ÖĞRETMEN, FAHRETTİN KÜÇÜK EĞİTİMCİ, NEFİSE NİLGÜN BİTLİSLİ EĞİTİMCİ, YUSUF DÜLGER
EĞİTİMCİ, MEVLÜT SEYRANOĞLU SERBEST, ERDEM CÖMERT EĞİTİMCİ, NECAT YATGIN EMEKLİ SUBAY, MAYA GÜR EV HANIMI, EMİNE USLU ÇİFTÇİ, AHMET KARAKOÇ SERBEST, TACİ YALÇIN EMEKLİ, MEVLÜDE DİNÇBUDAK ÖĞRETMEN

55- KÜTAHYA
RUKİYE EFE SERBEST, İSMAİL PİLANALI EMEKLİ ÖĞRETMEN, ZAMETTİN CENGİZ İKTİSATÇI, ERDAL DERYA EMEKLİ EMNİYET MÜDÜRÜ

56- MALATYA
ADNAN TÜRKKAN GAZETECİ, MELEK DOĞAN EV HANIMI, HASAN GÜRBÜZ MÜHENDİS, OSMAN ÖZBAY E. ASTSUBAY, ALİ EKBER İNCİRKAYA
SERBEST, KENAN GÜRKAN İŞÇİ

57- MANİSA
MUSTAFA GÖKDEMİR EĞİTİMCİ, MUSTAFA DABAN VETERİNER, DİNÇER ALANYALI EĞİTİMCİ, AHMET CEMAL KATİP İŞLETMECİ, MUZAFFER
ÖKEK TEKNİKER, SAFFET ŞENYURT EĞİTİMCİ, MUSTAFA PALATIR EĞİTİMCİ, ERAY ŞEN İŞLETMECİ, SÜLEYMAN ÖZCAN SERBEST

58- MARDİN
SELAHATTİN ERKAN ZİRAAT MÜHENDİSİ, GONCA KAYABEKMEN ANTROPOLOG, NİHAT UZUN SERBEST, UĞUR BEŞLER GAZETECİ, ŞENNUR ÇELİKEN MALİYECİ, ALİ KEL SERBEST

59- MUĞLA
AYDIN ÇETİN E. SUBAY FİKRET TURAN DOKTOR, ŞEREF BOZKURT SERBEST, GANİME ALTUN PEKMEZCİ EĞİTİMCİ, SELÇUK SELVİ SERBEST, MEHMET TİRYAKİ E. SUBAY

60- MUŞ
HÜSEYİN KOÇ EMEKLİ, YUSUF ATİLLA EĞİTİMCİ, SÜLEYMAN ÇELİK SERBEST

61- NEVŞEHİR
ALİ DEMİRCİ SERBEST, NURİ KARTALOĞLU SERBEST, ELİF MURŞİL SERBEST

62- NİĞDE
ŞEMAİL KAHRAMAN AVUKAT, FERHAT BAKIRAL AVUKAT, HASAN AKŞEN MALİ MÜŞAVİR

63- ORDU
FATOŞ FURTUN EĞİTMEN, ALİ HAYDAR İNANOĞLU ÇİFTÇİ, KEMAL SÜMBÜL MÜHENDİS, OSMAN ERBAŞ SERBEST, TUNCAY AKTÜRK SERBEST

64- OSMANİYE
ECDET GÜVEL EMEKLİ, YUSUF DUYAR EMEKLİ, HACI MUSTAFA GÜRLEK ESNAF, MEHMET NURİ BÖRÜBAN SERBEST

65- RİZE
VAHİT SARI ÇİFTÇİ, ERDOĞAN BAKOĞLU SERBEST, ALİ BAYRAKTAR SERBEST

66- SAKARYA
BAHTİYAR BODUR TEKNİSYEN, İBRAHİM GÜLERYÜZ VETERİNER, NİGAR KONAŞ EMEKLİ, MELİKE TOY EMEKLİ, RECEP BİLİCİ EĞİTİMCİ, AHMET ÖZDEMİR EĞİTİMCİ, ŞENOL KORKMAZ SERBEST
67- SAMSUN
NACİ BEŞTEPE EM. TÜMGENERAL, CANAN ÇEBİ AVUKAT, MUSTAFA ALEMDAROĞLU METALURJİ MÜH., TEMEL ÇOLAK AVUKAT, ŞAKİR ŞENGÜL EMEKLİ SUBAY, AYŞEGÜL ŞAHİN AVUKAT, NİLGÜN YORGANCI EKONOMİST, GAZİ SUNGUR SERBEST, ŞEREF OĞUZ SERBEST

68- SİİRT
ESRA ÇİMEN EV HANIMI, SAİT KARAHAN MARANGOZ, MEHMET VELİ YEŞİLBAĞ SERBEST

69- SİNOP
SEBAHATTİN CANİK EMEKLİ, HALİL İBRAHİM ARSLANBAŞ EĞİTİMCİ

70- SİVAS
METİN ÇEKEN MÜHENDİS, ZEYNEL SARPDAĞ İŞÇİ, ERGİN TUNCER ÇİFTÇİ, ÇAĞDAŞ ÖZKAYA ÖĞRENCİ, ÖCAL ÖZBEK EMEKLİ

71- ŞANLIURFA
HALİL AKBAYIR ÇİFTÇİ, ABDULLAH DENCİK ESNAF, SABRİ BİLGİN EMEKLİ, HASAN KONGÜL EMEKLİ, İBRAHİM TOLGA YAPICI SERBEST,
BİRCAN ÖZDEMİR BULUT KİMYA MÜH., NURAY DEMİREL BANKACI, HASAN TAHSİN DURMUŞ KİMYA MÜHENDİSİ, MUZAFFER DALKIRAN SERBEST, ADNAN KURDİK MİMAR, ÖKKEŞ REMZİ GÜNEŞ FELSEFECİ, GÜNSEL BOZKURT SERBEST

72- ŞIRNAK
MEHMET HALUK MIHALİOĞLU SERBEST, BORA SARIKAYA SERBEST, BİLAL SARIKAYA E. POLİS, FATMA CANSEVER SERBEST

73- TEKİRDAĞ
HASAN ORUK E. ALBAY-MÜHENDİS, YAVUZ AKALIN EMEKLİ, MEHMET ALİ ESMER MİMAR, SELVİHAN ÇİĞDEM EDEBİYATÇI, FİLİZ KAYA PROGRAMCI, CEMAL DALAR SERBEST

74- TOKAT
ŞAHİN BOZKURT E. AST., MERYEM ESEN SERBEST, FARUK SÜKAN EĞİTİMCİ, HAMİT KÜÇÜKCEM EMEKLİ , CEMİL ŞAHİN EMEKLİ

75- TRABZON
İNCİ GÜNGÖR MİMAR, HACI MEHMET KAMİLOĞLU SERBEST, HASAN FEHMİ HIZAL HEYKELTIRAŞ, MERYEM KIDIK EMEKLİ, HARUN BÜLBÜL EĞİTİMCİ, KAZIM ALACA SERBEST

76- TUNCELİ
HATİCE KOYUN EĞİTİMCİ, MUSA TANRIKULU EDEBİYATÇI

77- UŞAK
NEVİDE KOCABIYIK EV HANIMI, MUSTAFA BÖLME EMEKLİ İŞÇİ, NEŞE ÇAY MUHASEBECİ

78- VAN
ALİ MERCAN EMEKLİ, HALİL HALİT TOKER SERBEST, İLYAS GÜMRÜKÇÜ GAZETECİ , YILMAZ ŞEKERBAY SANATÇI, MEHMET CELALETTİN ERGİN EMEKLİ SUBAY, ZÜHRE GENİŞEL AVUKAT, ALİ KABALAY SERBEST, MUHAN ÖZGÜLLÜ EMEKLİ

79- YALOVA
AYŞE NİLGÜN METİNGÜ EĞİTİMCİ, REMZİYE ŞENOCAK İKTİSATÇI

80- YOZGAT
ÖZCAN COŞAR İŞLETMECİ, YÜKSEL YILMAZ SERBEST, H.MURAT ADALAN SERBEST, MUSTAFA KILIÇARSLAN EMEKLİ

81- ZONGULDAK
ALİ SEYDİ TATAR EMEKLİ, REMZİYE KÖSE EV HANIMI, MEHMET USLUBAŞ EĞİTİMCİ, İLHAMİ ÖZELÇİ E. BANKACI, OKAN ERDOL ESNAF


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.