Vatan Partisi aday listesini açıkladı

Vatan Partisi, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçimler için milletvekili aday listesini açıkladı.

Vatan Partisi aday listesini açıkladı
07 Nisan 2015 Salı 17:45

7 Haziran’da yapılacak Milletvekili Genel Seçimi’nde toplumun her kesimini kucaklamayı hedefleyen Vatan Partisi, “Gülümse Türkiye” sloganıyla seçim çalışmalarını başlattı. 

Vatan Partisi’nin YSK’ya sunduğu listelerde yurttaşları kucaklayacak, dikkat çekici isimler bulunuyor. 

ÖCALAN’I SORGULAYAN DA ADAY, YARGILAYAN DA 

Abdullah Öcalan’ın sorgulayan komutan emekli Albay Hasan Atilla Uğur Aydın’dan, İmralı’daki yargılamaları yapan Mahkeme Başkanı Yargıtay Onursal Üyesi Turgut Okyay ise Adana’dan Vatan Partisi’nin adayı oldu. 

İstanbul 1. Bölge’nin ilk sırasında Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek var. İstanbul ve İzmir’de Valilik yapan eski İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Erol Çakır, bir zamanların efsane grupları arasında gösterilen Modern Folk Üçlüsü’nden Doğan Canku da 1. Bölge adaylarından oldu. 

Eski Devlet Bakanı Hüseyin Tayfun İçli, emekli Tümamiral Soner Polat ve Türkiye’nin en genç adayı TGB Genel Başkan Yardımcısı Elif İlhamoğlu İstanbul 2. Bölge adayları arasında yer aldı. 

Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan, emekli Tümamiral Ali Semih Çetin ve İnşaat Mühendisi Serdar Üsküplü 3. Bölge adayları oldu. 

ANKARA’DA VATAN ADAYLARI 

Eski Genelkurmay İstihbarat Daire Başkanı emekli Korgeneral İsmail Hakkı Pekin Ankara 1. Bölge adaylarının başında yer aldı. 1. Bölge’nin diğer adayları ise eski TRT Başspikeri Mehpare Çelik ve Eğitimci Ferda Paksüt oldu. 

Ankara 2. Bölge’de de Anayasa Mahkemesi önünde adalet nöbeti başlatan Avukat Şule Nazlıoğlu Erol ilk sırada yer alırken, Vatan Partisi Genel Sekreteri Tıp Doktoru Serhan Bolluk ve Güneydoğu Gazisi Ertan Acır da adaylar arasında göze çarptı. 

İZMİR’E GAZETECİ ADAYLAR GELDİ 

İzmir’de gazeteci adaylar dikkat çekti. 1. Bölge’de Gazeteci Yazar Ümit Zileli, 2. Bölge’de Hulki Cevizoğlu ile Atatürk'ün Bütün Eserleri Genel Yayın Yönetmeni, Aydınlık Gazetesi Yazarı Şule Perinçek bulunuyor. 1. Bölgede eski CHP İl Başkanı Turan Karakaş ile eski DSP İl Başkanı Rıfat Mutlu; 2. Bölgede ise Mevlüt Taga, Vatan Partisi Genel Saymanı Avukat Tugay Şen de İzmir adayları olarak belirlendi.  

Haber Spikeri, Gazeteci Gülgün Feyman Budak da Kocaeli adayları arasında yer aldı. 

ANTALYA’NIN RUHUNA UYGUN ADAYLAR 

Antalya’da ise şehrin ruhuna uygun adaylar yarışacak. Orkestra Şefi İnci Özdil ile Kültür Bakanlığı Koro Şefi Mehmet Avni Özbek aday listesinin başında yer aldı. 

Denizli’de ise Türkiye Parlamenterler Birliği Onursal Başkanı, eski TBMM Başkan Vekili Hasan Korkmazcan ile en genç adaylardan TGB Genel Başkan Yardımcısı Yadigar Özen aday oldu. 

Eski Jandarma İstihbarat Daire Başkanı emekli Tuğgeneral Levent Ersöz, Burdur’dan adayı olurken, eski Emniyet Müdürü Adnan Konukman Sinop’ta milletvekilliği için yarışacak. 

Eski Sakaryaspor Teknik Direktörü Murat Bölükbaşı Sakarya’dan, eski Kocaelispor Başkanı Cenap Yener de Kocaeli’den birinci sıra adayı oldu. 

ESKİ MÜFTÜ MERSİN’DE ADAY 

Emekli Müftü Kamil Hayati Aydın ile Halk Bilimci Prof. Dr. Taciser Onuk Mersin’den Meclis’e girmeye hazırlanıyor. 

KUMPASTAN MECLİS’E 

TSK’ya kurulan kumpas sonucu Balyoz davası kapsamında tutuklanarak geçen hafta beraat kararı verilen komutanlar da Vatan Partisi’nden milletvekili adayı oldu. Emekli Hava Korgeneral Ayhan Taş Konyalı; emekli Hava Tümgeneral Beyazıt Karataş ise Balıkesirli yurttaşların oylarına talip olurken, İstanbul 3. Bölge adayı emekli Tümamiral Ali Semih Çetin oldu. 

GÜNEYDOĞU’DA VATAN RÜZGARI 

Elazığ’da PKK’ya karşı mücadelesiyle tanınan emekli Albay Aziz Ergen ile Evhanımı Hatice Kara aday oldu. Diyarbakır’da Diyarbakırlı adaylarla seçim yarışına girecek olan Vatan Partisi, Aydınlık Gazetesi Yazarı Mustafa Pamukoğlu ile Güneydoğu Gazisi Reşit Can’la yarışacak.  

TGB Kurucu Genel Başkanı Gazeteci Adnan Türkan Malatya’dan aday oldu. Bingöl’de 68 Gençlik Hareketi önderlerinden Ömer Bakal, Mardin’de Faruk Bulut, Şanlıurfa’da Halil Akbayır, Hakkari’de Namık Ereli, Siirt’te Esra Çimen, Van’da Avukat Fikri Güneri, Erzincan’da Prof. Dr. Ali Demirsoy, Gaziantep’te Mehmet Bedri Gültekin, Muş’ta Muhtar Niyazi Bingöl aday oldu. Batman’da ilk sırada Bayram Yurtçiçek yer alırken 2. sırada ise babası terörle mücadele ederken şehit düşen Mehmet Emin Yıldız yer aldı. 

VATAN PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ADANA 

Mehmet Turgut Okyay (Emekli Hakim) 

Zeynep Serap Baltacı Psikolog 

Hayyrettin Çavuşoğlu Mali Müşavir 

Dilek Kartal Satış-Pazarlama 

Emine Coşkun Sanayici 

Selver Kaplan Emekli İşçi 

Aynur Yıldar Eczacı 

Hüseyin İçen Öğretim Üyesi 

Sadık Boral Emekli 

Mustafa Muhittin Zeyneloğlu Eczacı 

Selma Gündüzalp Eğitimci 

İsa Çakan Dalgıç 

Beysun Tankut İşçi 

Abdurrahim Köylü Eğitimci


ADIYAMAN 

Mustafa Kabarcık Serbest 

Zeki Tunç İşçi 

Hanifi Koca Emekli 

Ahmet Çelikten Esnaf 

Mehmet Yılmaz Emekli


AFYON 

Levent Tekkaya E. Emniyet Müdürü 

Hafize Çobanoğlu Güngör Doktor 

Hüseyin Karanlık Gazeteci 

Halil Şahin Eğitim Müfettişi 

Ziya Öztürk Eğitimci

AĞRI 

Özay Gökçe Emekli 

Sinan Özkara Emekli 

Nadide Zehra Öztürk Ev Hanımı 

Emine İnci Ölmez Çocuk Gelişimcisi



AMASYA 

Mehmet Ersoy Prof.Dr. 

Serdar Demir Turizmci 

Hacı Şentürk E.Hava Astsubay 

ANKARA 1. BÖLGE 

İsmail Hakkı Pekin Emekli Korgeneral 

Mehpare Çelik TRT E. Başspikeri 

Hamit Zafer Kars Tıp Doktoru 

Hasan Fırat Kayaönü Avukat 

Ahmet Sevük Sistem Analisti 

Evren Mumcu Yüksek İç Mimar 

Halime Tosun Eğitimci 

Funda Çakar Resim Öğretmeni 

Ali Sami Utku İş Güvenliği Uzmanı 

Hasan Dülgeroğlu Avukat 

Meltem Türkoğlu Avukat 

Tülay Toraman Sekreter 

Uğur Akgül Emekli Albay 

Mustafa Su Gelir Uzmanı 

Yalçın Mıhçı Sanatçı 

Erkan Yaykır Emekli Kurmay Albay 

Nazım Yardım Felsefe Öğretmeni 

ANKARA 2. BÖLGE 

Şule Nazlıoğlu Erol Avukat 

Serhan Bolluk Doktor 

Ertan Acır Makine Teknisyeni 

Sami Özdil Zanaatkar 

Dilek Paksoy Gazeteci 

Zeynep Tülin Sağlamtunç Prof. Dr. 

Şen Yazgan Diş Hekimi 

Haluk Solak Emekli 

Ercan Enç Öğretim Üyesi 

Cezmi Naci Eren İnşaat Mühendisi 

Meliha Ünlü Türk Dili Okutmanı 

Hakan Çelik İşçi 

Müzeyyen Akçın Grafik Tasarım 

Mehmet Varol İşçi


ANTALYA 

Zehra İnci Özdil Orkestra Şefi 

Şehriban Kasapoğlu Eğitimci 

Mehmet Avni Özbek Kültür Bakanlığı Koro Şefi 

Kadir Taş Çiftçi 

Semih Önem Avukat 

Rauf Ergün Elektrik Teknisyeni 

Sevda Sabuncu Mimar 

Nihal Küpeli Ziraat Mühendisi 

Cihan Avcı Mimar 

Ahmet Sorkuç Esnaf 

Mustafa Bodur Doktor 

Tahir Sertkaya Emekli 

Eray Ethem Görgün İşletmeci 

Erhan Topraktepe Serbest


ARTVİN 

Cengiz Özdemir Serbest 

Yusuf Vayiç Serbest 

 

AYDIN 

Hasan Atilla Uğur Emekli Albay 

Selahattin Yılmaz Avukat 

Fatma Sibel Arslantürk Eczacı 

Mehmet Günay Emekli 

Nur Cennetoğlu Ev Hanımı 

Bilnur Şuvak Diş Hekimi 

Zeki Gürsoy Serbest 

 

BALIKESİR 

Beyazıt Karataş Emekli Tümgeneral 

Nazime Hülya Beltan Eriştirenoğlu Mimar 

Osman Aydın Şahin Avukat 

Serdar Gürses Çiftçi 

Salih Oral Övüç İşletmeci 

Nazım Atay Emekli Astsubay 

Hasan Metin Pınarbaşı Emekli Bankacı 

Mustafa Gönülal Özel Güvenlik 

BİLECİK 

Feridun Aynur Emekli 

Hasan Özkan Esnaf
 

BİNGÖL 

Ömer Bakal Orman Mühendisi 

Kadir Mum Emekli İşçi 

Kazip Koyun Emekli İşçi 

 

BİTLİS 

Ali Mercan Emekli 

Eren Tuncer Serbest 

İhsan Yenigelen Esnaf


BOLU 

İsmet Özer Emekli Astsubay 

Ömer Yasa Avukat 

Ünal Turan Emekli Kurmay Albay 

 

BURDUR 

Levent Ersöz Emekli Tuğgeneral 

İbrahim Kılınç Eğitimci 

Seçim Çakmak Ev Hanımı 

 

BURSA 

Sezai Okay Üst Düzey Yönetici 

Mehmet Alanbel Mali Müşavir 

Ayhan Canbaz Makine Teknikeri 

Sibel Dursun Avukat 

Semra Yılmaz Emekli Bankacı 

Figen Taşgan Diş Hekimi 

Nilüfer Seçgin Ev Hanımı 

Arzu Bitirgiç İşçi 

Aytaç Toker Eczacı 

Mustafa Enver Yılmaz İnşaat Mühendisi 

Şeref Akgün Esnaf 

Süleyman Yurddaşer Ziraat Y. Mühendisi 

Halil Yeşilyurt Avukat 

Gülcan Öztürk Emekli 

Enver Saraçoğlu E.Albay-Biyokimya Uzmanı 

Enver Camcı Medikal Danışman 

Fethi Karadeniz Emekli Eğitim Müfettişi 

Semiha Serap İyem Turizmci

ÇANAKKALE 

Tamer Öner Emekli Hakim 

Levent Kurşun Esnaf 

Hikmet Gündoğdu Çocuk Doktoru 

İlker Altın Sigortacı 

ÇANKIRI 

Ahmet Ulusoy Serbest 

Murat Onaç İşçi 

 

ÇORUM 

Murat Burhanoğlu Doktor 

Tufan Kaya Emekli İşçi 

Esengül Demirkazık Ev Hanımı 

Kemal Börekçi İşçi

DENİZLİ  

Hasan Korkmazcan Hukukçu 

Yadikar Özen Öğrenci 

Mehmet İyice Müteahhit 

Ufuk Abalıoğlu Endüstri Mühendisi 

Hüseyin Mercan Eğitimci 

Füsun Özçelik Eğitimci 

Rüstem Can Avukat 

 

DİYARBAKIR 

Mustafa Pamukoğlu İktisatçı 

Reşit Can Serbest 

Yusuf Aslan Eğitimci 

Şahin Öztekin Serbest 

Edvan Kengil Emekli Asker 

Gönül Güçlü Yurtçiçek Emekli 

Müzeyyen Mihalioğlu Serbest 

Saniya Üstündağ Ev Hanımı 

Gazi Şimşek Serbest 

Mustafa Odabaşı Emekli 

Sibel Koç Güven Arkeolog

EDİRNE 

Sedat Saygı Göz Doktoru 

Koray İlergin İşçi 

Şükrü Özer İnşaat Mühendisi 

 

ELAZIĞ 

 

Aziz Ergen Emekli Albay 

Hatice Kara Ev Hanımı 

Mehmet İzgi Emekli Teknisyen 

Suat Özçelik Serbest 

 

ERZİNCAN 

Ali İsmet Demirsoy Jeolog 

Musa Dursun Pedegog 

 

ERZURUM 

Hikmet Ceylan Avukat 

Nuriddin Yıldız Eczacı 

Bora Baransel Çiftçi Gıda Müh. 

Nedim Gültekin Emekli 

Erdoğan Yaşin Emekli 

Oğuz Karlıbel Çiftçi 

 

ESKİŞEHİR 

Hayriye Gonca Güngör Avukat-Ekonomist 

Temel Aras İktisatçı 

Veli Seyit Emekli Albay 

Ayşe Dust Ev Hanımı 

Raif Eşkinat Endüstri Mühendisi 

Mehmet Çelebi Emekli

GAZİANTEP 

Mehmet Bedri Gültekin İktisatçı 

Hüseyin Kayaş Elektronik Mühendisi 

Cemile Kandilli Elektrik Teknikeri 

Tülay İyiekici Ev Hanımı 

Leyla Dal Ev Hanımı 

Seyyale Ergün Muhasebeci 

Hasan Hüseyin İnce Öğretim Üyesi 

Mehmet Canpolat Şoför 

Hüseyin Öz Emekli 

Muharrem Bakışgan Elektronik Mühendisi 

Mehmet Selli Ziraat Mühendisi 

Hasan Deler İşçi 

 

GİRESUN 

Fatma Tacal Hemşire 

Nurcan Kayış Avukat 

Abdullah Durmuş Emekli 

Selim Çelebioğlu Mali Müşavir 

 

GÜMÜŞHANE 

Sakine Durgun İşçi 

Hanife Öztürk Ev Hanımı

HAKKARİ 

Filiz Çarkoğlu Kütüphaneci 

Yusuf Arıkanoğlu Emekli 

Veysel Köseer Emekli 

 

HATAY 

Muhsin Arslan Avukat 

Emilhan Güçlü Emekli 

Fatma Keltuş Eğitimci 

Fatma Paksoy Eğitimci 

Ali Karadaş Eğitimci 

Süleyman Dural Emekli 

Leyla Erk Ev Hanımı 

İbrahim Bedir Eğitimci 

Sadık Karakaş Eğitimci 

Cevdet Uygun Gazeteci 

ISPARTA 

Nuri Gönendi Eğitimci 

Ahmet Çetinkaya İşçi 

Mesut Özlük Elektrik Teknikeri 

Zehra Kaya Eğitimci

MERSİN 

Soyer Şimşek Doktor 

Yılmaz Aksoy Doktor 

Kamil Hayati Aydın Emekli Müftü 

Lerzan Özgenç İktisatçı 

Taciser Onuk Halk Bilimcisi 

Şükran Akal Eğitimci 

Tuğrul Tol Eczacı 

Selma İbar Avukat 

Mahmut Şentut Emekli Noter 

Leman Kanlıoğlu İşletmeci 

Adnan Aydınkösel Mali Danışman 

 

İSTANBUL 1. BÖLGE 

Doğu Perinçek Hukukçu 

Erol Çakır E. İstanbul Valisi-Müsteşar 

Doğan Cankul Müzisyen 

Günizi Dizdar Avukat 

Hasan Ataman Yıldırım Bilgisayar Müh. 

Ayla Aysal Ev Hanımı 

Ahmet Melih Gönenç Danışman 

Fulya Selışık Sanat Koordinatörü 

Nur Melike Akbaş Kalite Güvence Uzmanı 

Jale Yanılmaz Psikolojik Danışman 

Mehmet Saygın Turan Emekli Hakim-Avukat 

Mehmet Birecik Makina Müh. 

Burçin Fevzi Yücer İnşaat Müh. 

Nalan Işıklı Reklamcı 

Didem Buket Çakır Halkla İlişkiler Uzmanı 

Mustafa Bahir Bilge İnşaat Müh. 

Nuray Üzümcü Emekli 

Ahmet Ancı Emekli Subay 

Yücel Erdener Ziraat Müh. 

Kemal Akman Emekli Sendikacı 

Özgür Emre Terzioğlu İç Mimar 

Uğur Çetinkaya Kimya Müh. 

Saime Füsungül Eren Emekli Esnaf 

Filiz Tansu Yazar 

Gülşah Akyıldız Öğrenci 

Erdal Gümüş Mimar 

Deniz Saldalcı Emekli 

Şükran Ulusoy Emekli Kuaför 

Fuat Yıldız Dekoratör 

Mehmet Çınar Çetinkaya Elektrik Müh. 

Türkan Koçakoğlu Muhasebe 

 

İSTANBUL 2. BÖLGE 

Hüseyin Tayfun İçli Hukukçu 

Soner Polat Emekli Tümamiral 

Elif İlhamoğlu Siyaset Bilimci 

Özden Gönül Eczacı 

Semih Eryıldız Mimar 

Fatma Huriser Sarıuçak Emekli 

Kemal İnebolu Avukat 

Adviye Bal Ressam 

Şeref Avseren Serbest 

Hasan Ortatepe Kimya Teknisyeni 

Vedat Çetinkaya Ses Sanatçısı 

Mihrinev Atay Eğitmen 

Oğuz Güven Müzisyen 

Muzaffer Akyol Ressam 

Emin Algün Eğitmen 

Turgay Tarık Dağlıoğlu Maden Müh. 

Cemal Akyıldız Emekli 

Hüseyin Sürücü Serbest 

Şakir Şadi Somun Emekli 

Demirtaş Maden Dekoratör 

Ahmet Göktaş Sigortacı 

İlker Eraydın Emekli 

Erdoğan Sarı Müteahhit 

Tuncer Sökmen Kimya Müh. 

Bahri Güner Emekli Tekniker 

Şevki Bilgin Mimar 

 

İSTANBUL 3. BÖLGE 

Yaşar Okuyan Gazeteci 

Semih Çetin Emekli Subay 

Serdar Üsküplü İnşaat Müh. 

Mehmet Deniz Yıldırım Gazeteci 

Merdan Aslan Emekli 

Serdal Özbayraklar Kaynakçı 

Cem Ayaz Emekli Astsubay 

Nezihe Hümay Ürek Ev Hanımı 

Adil Adalet Hacıömeroğlu Emekli Öğretmen 

Ayşe İlgen Ev Hanımı 

Züleyha Kocaoğlu Emekli Hostes 

Muammer Öztürk Emekli İşçi 

Şaduman Çağlar Emekli İşçi 

Canan Şentürk Emekli Modelist 

Cemile Eken Ev Hanımı 

Bilal Umut Çakıran Turizmci 

Yavuz Aykut Eriş Mali Müşavir 

Abdullah Türk Serbest 

Enver Gedikoğlu Aşçı 

Latif Aydın Marangoz 

Hasan Gıdık Serbest 

Kenan Cengiz İdareci 

Şükrü Sezer Elektrikçi 

Güneş Sağmen Öztanrısever Müzisyen 

Coşkun Ege Emekli 

Gürbüz Erboz Serbest 

İsmail Çalışkan Serbest 

Şeref Kaptan Emekli 

Mustafa Korucu İşçi 

Yakup Kılıçkaplan Emekli 

Fatma Can Emekli 

 

İZMİR 1. BÖLGE 

Ümit Ertaç Zileli Gazeteci 

Turan Karakaş Avukat 

Rifat Mutlu Doktor 

Hülya Yarbuz Eczacı 

Taşkın Çalı Eczacı 

Kağan Soydan Kağan Serbest 

Derya Sak Hukukçu 

Hürmüz Arslantürk Emekli 

Faik Bahar İşçi 

Nesimi Özyürek Avukat, E. Subay 

Abdullah Karşılayan Serbest 

Ayla Türkmen Eğitimci 

Hasan Ali Karşılayan Eğitimci 

 
 

İZMİR 2. BÖLGE 

Mustafa Hulki Cevizoğlu Gazeteci 

Hacer Şule Perinçek Gazeteci 

Mevlüt Taga Makina Müh. 

Hüseyin Tugay Şen Avukat 

Sefa Köken İşçi 

Hüseyin Enis Dinçeroğlu Avukat 

Pınar Gül Mali Müşavir 

Hasan Tıraşoğlu Çiftçi 

Zarife Ok Mühendis 

Sabiha Paşa Esnaf 

Murat Canan Bahadır Mühendis 

Ali Topbaş Emekli 

Hüseyin Erdoğan Serbest-Tiyatro


KARS 

Celal Tok Emekli 

Binnur Zuhat Yokuş Uzun Avukat 

Tahsin Ölçer Serbest 

 

KASTAMONU 

Erol Büyükbayramoğlu Çiftçi 

Hasan Çiftçi Emekli 

Hüseyin Doğan Çiftçi 

 
 

KAYSERİ 

Sema Karaoğlu Doktor 

Ersin Baklaya Makine Mühendisi 

Mehmet Canbulan Eczacı 

Kamil Albayrak Öğrenci 

Beyhan Yıldırım Sosyolog 

Hasan Beker İşçi 

Şerife Çağlayan Emekli 

Mehmet Onaylı Satış/Pazarlama 

Mustafa Canten Emekli 

 

KIRKLARELİ 

Nuriye Üstündağ Eğitimci 

Onur Harani Serbest 

Nevriye Demirkan İşçi 

 

KIRŞEHİR 

Nusret Var Eğitimci 

Mustafa Özdenoğlu Eğitimci 

 

KOCAELİ 

Cenap Yener Diş Hekimi 

Gülgün Feyman Budak Gazeteci 

Mehmet Kemal Boran Emekli Subay 

Ayşen Tanrıkulu Esnaf 

Orhan Kadıoğlu Mimar 

Abdullah Aksu Emekli 

Dilek Yalınay Pazarlamacı 

Binnur Ayhan İktisatçı 

Kadir Doğan Çifçi 

Recai Alkan E.Deniz Subayı 

Yıldız Çaypınar Eğitimci 

 

KONYA 

Ayhan Taş Emekli Korgeneral 

Mehmet Cengiz Avukat 

Kazım Koçer Eğitimci 

Nefise Nilgün Bitlisli Eğitimci 

Mevlüt Seyranoğlu Serbest 

Necat Yatgın Emekli Subay 

Maya Gür Ev Hanımı 

Fahrettin Küçük Eğitimci 

Arslan Kılıç Yayıncı 

Emine Uslu Çiftçi 

Ahmet Karakoç Serbest 

Huriye Gökgül Emekli 

Taci Yalçın Emekli 

Yusuf Dülger Eğitimci 

Hasan Ayna Eğitimci 


KÜTAHYA 

Fehmi Pilanalı Elekt.Teknisyeni 

Erol Bayraktaroğlu Emekli 

Fatih Veli Ölmez Müzisyen 

İlker Özkamalı Eğitimci


MALATYA 

Adnan Türkan Gazeteci 

Abdullah Işıkgil Eğitimci 

Melek Doğan Ev Hanımı 

Osman Özbay E. Astsubay 

Şerif Yiğit Makina Müh. 

Kenan Gürkan İşçi 

 

MANİSA 

Mustafa Gökdemir Eğitimci 

Ergün Yılmaz Avukat 

Hülya Parlayan Gezici Emekli 

Mustafa Daban Veteriner Hekim 

Saffet Şenyurt Eğitimci 

Eray Şen İşletmeci 

Ziya Yusuf Gedikli Serbest 

Kahriman Tek Serbest 

Dinçer Alanyalı Eğitimci 
 

KAHRAMANMARAŞ 

Cafer Sincer Eğitimci 

Erkan Şahin Esnaf 

Nebahat Khosra Hosseını Ghadim Ev Hanımı 

Durdu Yıldız İş Adamı 

Ünal Çağlı Büro Yönetimi 

Mustafa Yaraşır İşçi 

Yaşar Akpınar Serbest 

Yemliha Taşyürek Serbest 

 

MARDİN 

Faruk Bulut Serbest 

Şeyhmus Kalkan Serbest 

Ercüment Şengür Emekli 

Şeyhmus Ay Serbest 

Gonca Kayabekmen Antropoloji 

Sadık Çalışkan İşçi 

 

MUĞLA 

Mustafa Güleç Eğitimci 

Necla Toraman Hemşire 

Fikret Turan Doktor 

Aydın Çetin E. Subay 

Suha Ziya Gökalp E. İstatistik Uzmanı 

Hüseyin Ünlü Eğitimci 
 

MUŞ 

Hüseyin Koç Emekli 

Yusuf Atilla Eğitimci 

Süleyman Çelik Serbest

NEVŞEHİR 

Yıldız Yazıcı Mühendis 

Cahit Topuz Otel Müdürü 

Elif Murşil Serbest 

 

NİĞDE 

Şemail Kahraman Avukat 

Ferhat Bakıral Avukat 

Hasan Aşken Mali Müşavir 

 

ORDU 

Fatoş Furtun Eğitmen 

Ali Haydar İnanoğlu Çiftçi 

Necati Gündoğdu Emekli 

Kemal Sümbül Mühendis 

Osman Erbaş Serbest 

 

RİZE 

Esin Ergenç Turhan Gazeteci 

Yılmaz Kenanoğlu İşletmeci 

Vahit Sarı Çiftçi

SAKARYA 

Murat Bölükbaşı Futbol Antrenörü 

Nevin Şakraya Emekli 

Muharrem Kacaman Serbest 

Melike Toy Emekli 

Bahtiyar Bodur Teknisyen 

Muharrem Topçuoğlu Eğitimci 

Nigar Kanaş Emekli 

 

SAMSUN 

Sedef Demiröz Ziraat Müh. 

Fikret Koç Mali Müşavir 

Bekir Bora Kocabaş İnşaat Müh 

Mustafa Alemdaroğlu Metalurji Müh. 

Temel Çolak Avukat 

Ökkaş Sırrı Çopur Emekli 

Numan Kamazoğlu İşletmeci 

Şakir Şengül Emekli Subay 

Volkan Karaoğlu Serbest 

 

SİİRT 

Esra Çimen Ev Hanımı 

Yılmaz Çetiner Serbest 

Beşir Demirhan Çiftçi 

 

SİNOP 

Adnan Konukman E. Emniyet Müdürü 

Halil İbrahim Aslanbaş Eğitimci 

 

SİVAS 

Salih Gül Diş Hekimi 

Ergin Tuncer Çiftçi 

Zeynel Sarpdağ İşçi 

Çağdaş Özkaya Öğrenci 

Öcal Özbek Emekli


SAKARYA 

Murat Bölükbaşı Futbol Antrenörü 

Nevin Şakraya Emekli 

Muharrem Kacaman Serbest 

Melike Toy Emekli 

Bahtiyar Bodur Teknisyen 

Muharrem Topçuoğlu Eğitimci 

Nigar Kanaş Emekli 

 

SAMSUN 

Sedef Demiröz Ziraat Müh. 

Fikret Koç Mali Müşavir 

Bekir Bora Kocabaş İnşaat Müh 

Mustafa Alemdaroğlu Metalurji Müh. 

Temel Çolak Avukat 

Ökkaş Sırrı Çopur Emekli 

Numan Kamazoğlu İşletmeci 

Şakir Şengül Emekli Subay 

Volkan Karaoğlu Serbest 

 

SİİRT 

Esra Çimen Ev Hanımı 

Yılmaz Çetiner Serbest 

Beşir Demirhan Çiftçi 

 

SİNOP 

Adnan Konukman E. Emniyet Müdürü 

Halil İbrahim Aslanbaş Eğitimci 

 

SİVAS 

Salih Gül Diş Hekimi 

Ergin Tuncer Çiftçi 

Zeynel Sarpdağ İşçi 

Çağdaş Özkaya Öğrenci 

Öcal Özbek Emekli


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Necmi Varol - 5 yıl önce
helâl süt emmişler listesi; teşekkür ederiz vatan partisi.
Avatar
Atila Ulgar - 5 yıl önce
basarilar diliyorum,yolunuz acik olsun..
Avatar
Yurtsever - 5 yıl önce
ülkemiz için hayırlı uğurlu olsun. vatan partisi programı ve kadroları halkçı ve cumhuriyetçi olan tek partidir.
Avatar
muadip1 - 5 yıl önce
yolunuz açık olsun " vatanın evlatları "
Avatar
Bir Memur - 5 yıl önce
yolunuz açık, vatana hayırlı olsun vatansever kahramanlar.
memur