Şer cephesi AKP’nin hizmetinde

Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek, ABD güdümünde şer cephesi kuranların AKP’ye kuvvet verdiklerini bildirdi. Saltanatı yine Vatan ve Cumhuriyette birleşenlerin yıkacağını kaydeden Perinçek, ‘Seçim barajının önünde süklüm büklüm olmayın, eğilmeyin, karakterli olun, başınızı dik tutun. Şimdi kahraman olma zamanıdır. Oylarınızı Vatan için kullanın’ dedi.

Şer cephesi AKP’nin hizmetinde
29 Ekim 2015 Perşembe 20:38

Aydınlık / Ankara

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Cumhuriyetimizin 92. yılında Ankara’da Tandoğan meydanında bir miting gerçekleştirdi. Vatan Partisi yöneticileri, Ankara milletvekili adayları ve binlerce vatanseverin katıldığı mitingde sık sık “Hepimiz Mehmediz, PKK’ya Yeteriz” sloganı atıldı. Miting sonrası binlerce kişi ellerinde Türk bayrakları ile Anıtkabir’e yürüdü.
Perinçek mitingde yaptığı konuşmada şu mesajları verdi:

YİNE VATAN SAVAŞINDAYIZ
- Biz cumhuriyetimizi İstiklal Savaşı’yla kurduk, devrimle kurduk. Şimdi yine 90 küsur yıl sonra milletimiz Cumhuriyet yıkıcılarıyla, vatan düşmanlarıyla cephe cepheye gelmiştir. Yine bugün Cumhuriyet savaşındayız, vatan savaşındayız. Karşımızda yine o şer cephesi var. Merkezinde Amerikan emperyalizmi. Üzerimize PKK terör örgütünü sürüyor. Korkmuyoruz.

ABD PKK’YI KURTARAMIYOR
- Artık her şey çıplak. ABD sözcüleri açık açık söylüyorlar. PKK bizim kara gücümüz, askerimiz, piyonumuz diyorlar. Mehmetçik ABDnin kara gücüyle savaşıyor. Mehmetçiğimize selamlar yolluyoruz. Hepimiz Mehmetçiğiz! Mehmetçik vatan görevinde, PKK’nın belini kırıyor. PKK aman dileme noktasına gidiyor. ABD, PKK’yı kurtaramıyor.

ŞER CEPHESİNE KARŞI VATAN’DA BİRLEŞİYORUZ
- ABD Cumhuriyetimizin üzerine Fethullahçı terör örgütünü sürüyor. Partimiz yıllardır F-tipi örgütün ABD bağlantılarını, CIA görevini anlatıyor. Şer cephesi oluşmuş. Merkezinde Amerika, Kemal Derviş türünden meşhur borçlanma ekonomisinin patronları var. Bir elleri PKK’da, bir elleri Fethullah’ta. Şer cephesine karşı Vatan Partisi milletiyle birleşiyor.

VATAN PARTİSİ’NİN GÜNLERİ GELİYOR
- Türkiye bugün bir vatan savaşı veriyor. Kimileri ABD ile birlikte bozgunculuk peşinde, saray savaşı diyorlar. Mehmetçik vuruluyor, kırılıyor. Onlar saray savaşı diyerek Mehmetçiği arkadan vuruyorlar. Millet ayağa kalktı. Mehmetçiği desteklemek için milyonlar yürüyor. Bu millet aynı Cumhuriyetin kuruluşundaki gibi yeniden milli bir ayaklanma içindedir. Türk milletin gücü yeniden tarih sahnesindedir. Vatan Partisinin görevi bu ayağa kalkan milletle, Cumhuriyetimizi yeniden kurmak, Ankara’ya yeniden Türk bayrağı çekmektir. Vatan Partisinin günleri geliyor. ABD’nin terör örgütüne beyaz bayrak çektireceğimiz günler geliyor.

AVRUPA’NIN ÖNÜNDE DİZ ÇÖKMEDİK
- Vatan Partisi devletin yapmadığını başarmıştır. 15 yıllık mücadele sonunda ‘Ermeni soykırımı yalanı’nı yerle bir ettik. Avrupa’nın önünde diz çökmedik. Vatan Partisinin ikinci başarısı Silivri duvarlarını hepinizin gayretiyle, ellerinizde ay yıldızlı al bayraklarınızla yıkmanızdır. Silivri duvarlarını yıkmak, TSK’ya vurulan kelepçeyi kırmak demek. Mehmetçiğin komutanları o hapishaneden çıktığı için bugün PKK’nın belini kırmaktadır. Bizler Türkiye’yi, Türk ordusunu, Türk aydınını özgürleştirdik.

ATATÜRK GENÇLİĞİ YETİŞTİRDİK
- Vatan Partisi bir Atatürk gençliği yetiştirmiştir. Güven içindeyiz. Geceleri gidin, rahat uyuyun. Görevini Nutuk’tan alan, kaya gibi sağlam, aydınlık bir gençlik yetiştirdik. 24 Temmuz 2015 günü aslanlarımız bölücü teröre karşı harekata başladı. İşte o 24 Temmuz Türkiye’nin mecburiyetlerinin kendisini kabul ettirdiği gündür. Bölücü terör ancak silah kullanılarak sonlandırılabilir. O gün Vatan Partisi’nin programının hayata geçmeye başladığı gündür. Ancak Vatan Partisi hükümetinde bölücü teröre karşı mücadele tutarlı, kararlı bir şekilde sürdürülür ve zafere ulaştırılır.

BU SİSTEMİN İÇİNDE YER ALANLAR GİDİCİDİR
- Mevcut sistem, ABD güdümlü mafya-tarikat-gladyo sistemi çıkmazdadır. 7 haziran seçiminin manzaralarını gördük. Terör örgütünü meclisin göbeğine oturttular. Terör örgütüne mayın döşeme özgürlüğü olmaz, Mehmetçiği vurma özgürlüğü olmaz. Mehmetçiği vuranların yeri hapishanedir. Bu sistemin içinde yer alanlar; hükümetleriyle, iktidarlarıyla, muhalafetleriyle hepsi gidicidir. Fethullah Gülen’in elinden dün tutanlar, bugün tutanlar, PKK’nın elinden tutanlar hepsi gidicidir.

ŞER CEPHESİNİ YERLE BİR EDECEĞİZ
- Türkiye yeniden Atatürkün Türkiyesi olacak, başı dik Türkiye olacak, üreten Türkiye olacak. Karşımızdaki ABD güdümlü şer cephesini yerle bir edeceğiz. Bilerek veya bilmeyerek orada yer alan bütün insanlarımıza sesleniyoruz: PKK’nın elini bırakın. PKK’yı mazur gören Kemal Kılıçdaroğlu, elinizi PKKdan çekin. CHP ve MHPye sesleniyoruz: ‘Elinizi Fethullah Gülen terör örgütünden çekin’.

MAYIN DÖŞEYENLERE ÖZGÜRLÜK OLMAZ
- Mayın döşeyenlere kol kanat gerenler mayın döşeyenlerin sonunu paylaşacaklardır. Mayın döşeyenlere özgürlük olmaz. AKP saltanatını PKK ile, Fethullah Gülen ile işbirliği yapanlar yıkamaz, AKP saltanatını AKP ile aynı programı savunanlar yıkamaz.

CHP YÖNETİMİ ŞER CEPHESİNİN MERKEZİNDE
Konuşmasında CHP’yi eleştiren Perinçek şunları söyledi: Şer cephesinin merkezine oturan CHP yönetimini oradan kurtarmak için uğraştık. Bölücü teröre karşı vatan ve Cumhuriyet için bu milletin başına geçelim dedik. Ama kendileri PKK’nın elini o kadar sıkı tutmuş ki, oradan kurataramadık. Bölücü terörün üzerine gitme önerimize ‘fay hatlarını çatlatırız’ dediler. Cumhuriyet yargısının önüne geçmişler, Fethullahçı terör örgütüne kalkan oluyorlar. Türkiye şeyhler, dervişler, müritler ülkesi olamaz. Cumhuriyet ortaçağdan kurtulmaktır. AKP iktidarı cumhuriyet yıkıcılığı üzerine kuruldu. BOP eşbaşkanının saltanatını yıkacağız. PKK ile birleşenler, Gülenle birleşenler Erdoğan’ı ayakta tutarlar, onu yıkamazlar.Arslanlı Yol’dan Anıtkabir’e
Mitingin sona ermesiyle birlikte Vatan Partisi Başkanlık Kurulu, yönetim kurulu, MKK üyeleri, milletvekili adayları ve partililer Arslanlı Yol’dan geçerek Anıtkabir’e yürüdüler.


‘OYLAR ATATÜRK CUMHURİYETİNE’
- 7 Haziran’da AKP, CHP, MHP, HDP’ye verilen oylar çöpe gitti. HDP’ye verilen oylar mermi oldu, Mehmetçiğin ciğerini deldi. Oylarınızla Mehmetçiğin altına mayın döşeyenleri desteklediniz. Oylarınızla Fethullah Gülen terör örgütüne teslim oldunuz. Barajın önünde vatanı, milleti, Atatürk’ü unutanlara, barajın önünde teslim olanlara sesleniyoruz: Şimdi gözüktü mü baraj niçin konmuş? Baraj PKKyı korumak için, ekonomimizi yıkmak için konmuş. Baraj bir tek Vatan Partisi’ne konmuş. Baraja teslim olan yurtseverlere sesleniyoruz: Cesur olun, Oylarınızı Atatürk Cumhuriyeti’ne verin.
Barajın duvarlarını göstererek o duvarın önünde zavallı hale düşen ve oylarını Fethullah Gülen dostlarına, PKK dostlarına verenlere sesleniyoruz. Cumhuriyet barajların önünde eğilenlerle kurulmadı. Cumhuriyeti düşmanın barajlarını kuvvetle yıkanlar kurdu. Ve güveniyoruz, Türk milleti bu barajlara teslim olmayacak.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Nadir Şener Hatunoğlu - 5 yıl önce
Saygı ile.. Sanırım halkımız, 'Çılgın Türk' gürleyişine hasret kalmıştı. Vatanı, devletimizi kurtarmak, öyle inler gibi konuşmayla sağlanamaz. Yani rüzgârı kollayarak konuşmak, eylem yapmak, büyük davalara zarar verir. Genel başkanımız Dr. Doğu PERİNÇEK, kem-küm etmeden partinin programını anlattı. Halkı kandıracak hiçbir şey söylemedi. Yolun açık olsun Vatan Partisi! *matematikçi, bilim uzmanı*
Avatar
Hoca - 5 yıl önce
Oyum Vatab Partisine.
Avatar
Eşitlik - 5 yıl önce
Mezara kadar vatan