Vatan’da birleşme vakti

Vatan’da birleşme vakti
13 Mayıs 2015 Çarşamba 09:41

Gürler Akdora
Dünyamızda güç dengeleri değişiyor. Batı, ABD ve AB kriz içinde inişe; Avrasya ise yükselişe geçti. Çin, Rusya, Hindistan ve elbette ülkemiz  Avrasya Cephesi’nde yer alıyor.  Mustafa Kemal “doğudan doğan güneş gibi” bu geleceği öngörmüştü. Emperyalizm bu süreçte tahribatlarını sürdürüyor. ABD’nin bölgemiz için planı Büyük Ortadoğu Projesi’dir. Bu plana göre ülkeler bölünecek, sınırlar değişecek! ABD, taşeronları ve kukla devletler aracılığıyla bölgede karışıklıklar ve halklar arası çatışmalar çıkarıyor. Amaç petrol, gaz ve su havzalarını kontrol, bölge zenginlilerine hakim olmaktır.

Çözüm, BOP’a karşı BAB. Batı Asya Birliği, bir Vatan Partisi Projesi!

KARŞI DEVRİM SÜRECİNİN SONU GELİYOR
ABD, AKP’yi iki kanaldan kontrol ediyor. Erdoğan ve Fethullah üzerinden. Erdoğan’ın “Ne istediler de vermedik!” dediği Fethullahçılar; iktidarı bir başlarına ele geçirmek isteyince çıngar çıktı. Bu plana en büyük engel olarak görülen İşçi Partisi’ne (bugün Vatan Partisi) ve TSK’ya komplolar kuruldu. Silivri süreçi böyle başlatıldı. Türk Gençliği, Mustafa Kemal Atatürk’ün “Gençliğe Hitabesinde” kendine verilen görev gereği ayağa kalktı. Halkın mücadelesi ile Silivri zindanları yıkıldı... 
“Başkanlık Sistemi” hayalleri gören bir Erdoğan yönetimi, mevcut Anayasa’yı çiğniyor. AKP’li Bakanlar “Anayasayı tanımıyoruz” beyanında bulunuyor! Yasa ve hukuk tanımazlıkla suç işliyorlar. Bu hayaller gerçekleşmiyecek! Vezirler devri bitti. Bu millet insanı vezir de eder, rezil de!
Ortada bir fil dolaşıyor, sistem partilerinin fili. Filin hortumu AKP iktidarı. Ha babam hortumluyorlar ülkeyi. Memlekette özelleştirme ve satışlardan geriye pek bir şey kalmadı. Filin dişleri bölücü PKK terör örgütü. PKK da,  ABD patentli Pentagon ve CIA kontrolünde Türkiye’ye saldırıyor... 
Birinci ayak, Yeni CHP olarak dizayn edilen Kemal Kılıçdaroğlu kliği.
İkinci ayak,  NATO milliyetçiliğinden özürlü Devlet Bahçeli kliği.
Üçüncü ayak, can çekişen Fethullahçılar ile Gül kliği.
Dördüncü ayak, PKK’nın “sol” aldatmacası ile pazarlanan HDP.
Filin arkasındaki ufak kuyruk da, PKK kuyrukçusu sözde sol!
Asalaklar da var Fil üstünde. Sözde ‘Ermeni Soykırımı’tezini  savunan enteller! 
Filin tepesinde hep Amerikancılar,  AB’ciler oturur. Aldıkları emirlerle Türkiye’yi çiğnetirler. AKP iktidarında Türkiye borç ve kriz çıkmazına sokuldu. Borcun faturası da millete çıktı. Vurgun ve zenginlikler ise AKP ve yandaşlarına akıyor. Bu gerçekleri cesaretle Türkiye Halkına açıklayan, mücadele eden ve çözüm üreten parti, Vatan Partisi oldu.
Türkiye iki muhasebeci Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’na;  siyasi, Karagöz ve Hacivat’lara mahkûm değildir. Vatan Partisi, Mustafa Kemal Atatürk’in Cumhuriyet Anayasası’na yazdığı; Halkçılık, Ulusçuluk, Laiklik, Cumhuriyetçilik, Devletçilik ve Devrimcilik, 6 Ok programıyla, halkımıza temel çözümü sunuyor. Seçimlerde, önce kafalardaki, sonra da yüzde on barajlarını yıkarak  TBMM’ye girmeliyiz. Gün, Vatan’da birleşme günüdür!  Gün, çekim merkezinde Vatan Partisi olan Milli Hükümeti kurma günüdür!

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Nadir Şener Hatunoğlu - 5 yıl önce
" türk'üm, doğruyum, çalışkanım; vatanımı çok seviyorum. " *partisiz, sıradan emekli bir yurttaşım: matematikçi-bilim uzmanı*
Avatar
Nadir Şener Hatunoğlu - 5 yıl önce
partisiz, sıradan emekli bir yurttaşım. ihtiyarlayınca bellek de ihanet etmeye başlıyor. çok sevdiğim bir marşın şu sözleri şöyleydi: " arş yiğitler, vatan imdadına."
*matematikçi-bilim uzmanı*