Yandaşlar azıttı

Yusuf Kaplan, geçmişte Tayyip Erdoğan’a ODTÜ, Boğaziçi ve Bilkent Üniversitelerini yıkma teklifinde bulunmuştu.

Yandaşlar azıttı
29 Eylül 2014 Pazartesi 07:30

karmaegitim

Muhafazakarlaşan Türkiye'de bir yanda on yaşında çocuklar türbana mahkum edilirken, öte yanda karma eğitim hedef alınıyor. Oysa taciz, kadına şiddet ve çocuk istismarı her geçen yıl artıyor

Türbanın ilkokullara kadar girmesinin ardından yandaş medyada harem selamlık eğitim talebi dillendirilmeye başlandı. Yeni Akit gazetesi dünkü "Karma eğitim tacizi tetikliyor" sürmanşetiyle karma eğitimi hedef aldı."Karma okulların cinsel istismarı arttırdığı ve bu okullarda söz konusu olayların çok yüksek oranda yaşandığı Türkiye’de ve dünyada yapılan araştırmalarda da ortaya çıktı" ifadelerinin kullanıldığı haberde Türkiye'de okullarda cinsel taciz vakalarının arttığı iddia edildi.
Akit haberine gerekçe olarak eğitim serdikalarının yaptığı araştırmaları gösterdi.
Haberde adı geçen Eğitim Sen ve Türk Eğitim Sen'in bugüne kadar karma eğitimi hedef alan veya taciz olaylarını karma eğitimle ilişkilendiren açıklaması olmadı.
Akit taciz olaylarından karma eğitimi sorumlu tutsa da 12 yıllık AKP iktidarında muhafakarlaşan Türkiye aynı oranda ahlaki çöküntü içinde. Resmi araştırma sonuçlarına göre 2002 yılına oranla, tecavüz, kadına şiddet, uyuşturucu madde bağımlılığı, çocuk istismarı, kumar ve fuhuşta patlama yaşanıyor.

KARAKAYA COŞTU!

Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Karakaya, New York'ta Tayyip Erdoğan'a liderlerin yalvardığını yazdı...

Hasan Karakaya, dünkü yazısında adeta coştu. Erdoğan'a bazı liderlerin adeta yalvardığını iddia eden Karakaya, "Bazı cumhurbaşkanlarının, 'adeta yalvararak görüşme talebinde bulunduklarına' bizzat şahit oldum..." diye yazdı.
Hasan Karakaya'nın 'New York’ta yaşadıklarım, gördüklerim, duyduklarım' başlıklı bugünkü yazısının ilgili kısmı şöyle:
“...bazı cumhurbaşkanlarının, “adeta yalvararak görüşme talebinde bulunduklarına” bizzat şahit oldum...
Tabiî, Tayyip Bey; sadece “16 ülkenin cumhurbaşkanı ve başbakanı” ile görüşmekle kalmadı... “Resepsiyon”larda yaptığı görüşmeler var, “fotoğraf çekimleri” var, “vakıf ve dernek temsilcileri” ile görüşmeleri var...”
Erdoğan'ın BM Genel Kurulu'nda konuşurken salonun boşaldığı, Erdoğan'ın konuşmasını boş salona yaptığı ortaya çıkmıştı.

YENİ ŞAFAK YAZARININ 'ORGASMUS' TAKINTISI

Yeni Şafak yazarının 'orgasmus' takıntısı

Avrupa çapındaki Erasmus öğrenci değişim programında tanışan çiftlerle ilgili araştırmayı çarpıtarak “Erasmus bursu alan öğrenciler arasındaki gayr-ı meşru ilişkiden 1 milyon (!) çocuk doğmuş! Skandal bu!” tweet’ini atan Yeni Şafak yazarı Yusuf Kaplan, görüşlerini bu kez de gazeteye taşıdı.
Yusuf Kaplan dünkü köşesinde “Erasmus değil, ‘Orgasmus’ projesi!” başlıklı bir yazı kaleme aldı.
Kaplan yazısında şunları yazdı:
“Erasmus kuşağı' geliyor! Ülkesine, insanına, ruhköklerine yabanlaşmış, mankurtlaşmış ve 'ahmaklaştırılan' bir kuşak bu!Erasmus'a bazı Avrupalı öğrenciler ORgasmus adı verirler.
Durum bu kadar vahim yani! Erasmus projesi, eğitim projesi değil, yozlaşma, cinselliği putlaştırma, cinsellik peşinde koşturan 'ahmaklar sürüsü' yetiştirme projesidir!
Evet, 'Erasmus kardeşliği' geliyor! Ülkelerin kremasını, elit kadrolarını yetiştiren, yersiz, yurtsuz, ruhsuz, ülkesiz, melez ama tektipleşmiş, tek kutsalı cinsellik olan insanaltı yaratıklar icat eden bu pagan proje, bütün dünyanın parlak çocuklarını yutuyor, uyutuyor ve uyuşturuyor!”
Yusuf Kaplan, geçmişte Tayyip Erdoğan’a ODTÜ, Boğaziçi ve Bilkent Üniversitelerini yıkma teklifinde bulunmuştu.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.